O seksie to i owo...jednym słowem świntuszymy

świntuszymy


#1 2012-09-21 13:00:58

tadziu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-17
Posty: 18
Punktów :   

była kumpla

Pamiętam czasy, które dla moje kumpla były chyba naprawdę dobre (przynajmniej jakoś wyglądał). ale było to wtedy gdy miał dziewczynę, byli razem  jeśli dobrze pamiętam ze 3 lata.... jak to zwykle bywa z kobietami pewnego dnia  przyszła i powiedziała ze to koniec... po tym czasie kumpel szybko sie zmienił, dosłownie zaczął wyglądać jak menel. Ostatnio przychodzi do mnie o rade i mówi mi ze ta jego był (która podobno jeszcze kocha a minęło juz chyba z pol roku jak nie dalej- straciłem rachubę) na FB zmieniła status na wolna (przez ten czas po rozstaniu z kumplem sobie kogoś znalazła) i on do mnie czy pomogę mu zaaranżować "przypadkowe spotkanie" z tą laską... generalnie twierdze ze nie w chodzi sie 2 razy do tej samej dupy ale powiedziałem ze pomogę, w końcu kumpel. Co wy o tym sadzicie, może lepiej powiedzieć kumplowi żeby sobie dał spokój, ale wiadomo może strzelić focha i koniec

Offline

 

#2 2012-09-24 13:57:01

karli

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-26
Posty: 8
Punktów :   

Re: była kumpla

najwidoczniej jest dla niego ważną osobą mimo wszystko można pomóc nikt nie wie jak moga sie losy potoczyć a on przynajmniej da sobie spokoj jak dostanie kolejnego kosza

Offline

 

#3 2012-09-25 13:39:16

migdalik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: była kumpla

kumpel to kumpel jak naprawdę dobry to trzeba pomóc nie ważne ze to była ale z drugiej strony jak by chciała wrócić to chyba dawała by mu jakieś znaki chyba

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaltańczyk szczeniak za darmo berneński pies pasterski opis